BLOG

Her marka kendisinin olduğu kadar Office701’in de bir temsilcisidir...
GENEL, TEKNOLOJİ, YAZILIM
21.11.2022
2141 Görüntülenme

Akıllı Telefonunuzda Olmazsa Olmaz Uygulamalar

Bugün sizlere herkesin ilgisini çekebileceği bir yazı hazırladık! Tabii hala tuşlu telefon kullanmıyorsanız… Günlük hayatta elimizden düşürmediğimiz, otobüste, vapurda, iş molalarında, akşam eve gelirlen, gece yatarken, sarmayan muhabbetlerde sarıldığımız o te..

GENEL, YAZILIM
14.11.2022
1350 Görüntülenme

Shopify Nedir, Faydaları Nelerdir?

Bugün herkesin merakla beklediği bir yazı ile karşınıza çıkmak istedik. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği birçok faydası olan Shopify nedir ve nasıl kullanılır, faydaları nelerdir bugünkü konumuzun başlıkları

GENEL, TASARIM
07.11.2022
1411 Görüntülenme

Tasarımcıların En Çok Tercih Ettiği 5 Font

Bugünkü yazımız tasarımcıları oldukça sevindiren bir yazı olacak… Bu işe yeni başlayan veya kendi mesleğinden sıkılıp tasarımcı olmaya karar veren kişilerin bu yazıyı ezberlemesini öneriyoruz! Eyvah şimdi bu tasarıma hangi font ile yazı yazacağım diyebilirsini..

GENEL
01.11.2022
1000 Görüntülenme

E-Mail Gönderirken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Gün içinde ne kadar çok kişiye mail atıyorsunuz? İş ararken, müşteriyle iletişime geçerken, resmi bir kuruma derken neredeyse tüm günümüz mailleşme ile geçebiliyor. Unutulan mailler de cabası… Peki mail düzeni ile ilgili ne kadar bilgiye sahibiz?..

GENEL, TASARIM
24.10.2022
935 Görüntülenme

Adobe Photoshop'a Alternatif 5 Program

Adobe’un ürünlerini herkes çok sever. Adobe’un ürünlerinden biri olan Photoshop’ta yapamayacağınız şey yoktur. Hem pratiklik açısından hem de yeterlilik açısından çoğu grafikerin sevgilisi gibidir. Ama maalesef bu ekonomik şartlarda herkes bu ayrıcalığa sahip ..